Witamy w świecie ekodom!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą domy w konstrukcji szkieletu drewnianego oraz okna i drzwi z PCV.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy następujących kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK - MISTRZ PRODUKCJI STOLARKI PCV, miejsce pracy Kunowice.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie,
- niezbędne doświadczenie na stanowisku mistrza lub kierownika przy produkcji stolarki okiennej i drzwiowej z PCV ,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- mile widziane doświadczenie przy uruchamianiu maszyn i urządzeń do produkcji okien i drzwi PCV,
- dyspozycyjność
- sumienność w dążeniu do osiągnięcia założonych celów.

 Główne obowiązki na stanowisku:
- wdrażanie nowych produktów,
- dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji technologicznej,
- dbałość o techniczne przygotowanie linii produkcyjnych,
- stworzenie mechanizmów kontrolnych (kontrola jakości wyrobów i procesu),
- dbałość o terminowość realizacji celów produkcyjnych,
- kontrola zgodności wykonania zleceń dotycząca stolarki pod względem technicznym i ekonomicznym z warunkami dokumentacji technicznej oraz umowy,
- zorganizowanie i kierowanie całością zleceń we współpracy z pracownikami handlowymi firmy
tj. ustalanie harmonogramu pracy działu produkcji i montaży oraz nadzór nad jego przestrzeganiem, kierowanie produkcją,
- kierowanie poszczególnymi zadaniami działu produkcji i montaży,
- kierowanie działaniami związanymi z załadunkiem i transportem stolarki do odbiorców krajowych i zagranicznych,
- umiejętność przygotowania m.in. zamówień materiałowych do zleceń dotyczących stolarki(szyby, okucia, profile), sprawowanie kontroli nad realizacja dostaw,
- kontrola stanów magazynowych materiałów produkcyjnych,
- odpowiedzialność za właściwe i terminowe rozliczenie pracowników za wykonane prace.

W zamian za wiedzę , zaangażowanie i sumienność oferujemy atrakcyjne warunki pracy:
- samodzielna prace w ramach przydzielonych kompetencji,
- rozwój z daleko idącym wpływem na przyszłość przedsiębiorstwa,
- dobra atmosfera w pracy,
- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
- szkolenia, również w firmach współpracujących
- pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz wniesionego nakładu pracy
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

 Aplikacje proszę przesyłać na adres: kadry@ekodom.eu

  • Zgodny z EnEv
  • dla domu pasywnego
  • Ochrona klimatu
  • Dobra Izolacja Termiczna
  • EKOLOGIA
  • oszczędność kosztów ogrzewania
  • recykling
  • wysoka jakość
  • ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ
  • Dźwiękochronność
  • OCHRONA PRZED WILGOCIA